develop your own website

Hakkımızda

28 yıllık Hikayemiz

Kuruluş, 1991

Sersa Teknoloji , 1991 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacına paralel olarak çok kısa zamanda özellikle bilgisayar sarf malzemeleri konusunda sektörün ilk 5 firması arasına girmiş yıllar boyu bulunduğu yeri korumuştur. 

Değişimin başlangıcı , 2009

2009 yılının Mart ayında ,yönetim değişikliğine gidilmiş ve   Sersa Teknoloji'nin, zamanın getirdiği değişikliğe uyum sağlayacak vizyonu güncellenmiş,  rotası çağa uygun hale getirilmiştir. 

Değişimin ilk kıvılcımı, 2011

2 yıllık değişim çalışmalaranın ardından Sersa, sektörün önde gelen firmalarından biri için Firewall Cihazları tasarlayıp üretmeye başlayarak farklı bir hikayenin ilk paragrafına imzasını atmıştır.  

Yurt Dışından ürün tedarikleri, 2014

Sersa , ürettiği ürnler için iç piyasadan temin etmekte güçlük çektiği ürünler için USA dan bir üretici ile anlaşarak, özellikle anakartlar getirmiş ve tasarladığı ürünü bir üst seviyeye çıkarmıştır. 

İlk Distiribütörlük , Orange Pi, 2017

Sersa asli görevi olan değişen teknolojinin takibi ile, Orange pi ürünleri ile tanışmış. Çok kısa bir sürede ürünlerin Türkiye'de satışına başlamıştır. Üzerinden çok geçmeden 2017 yılı başlangıcında  Orange Pi 'nin Türkiye ve Belçika Distribütörlüğünü almıştır.  

İlk Markamız, 2017

Sersa , Maxwera markasının isim haklarının Tescilini yaparak, Maxwera markası ile Mini PC, Network Ürünleri ve Çevre birimleri ithalatları yapıp pazara sunmaya başlamıştır.

2. Distribötürlük, JHCTech, 2018

Yine sektörün ihtiyaçlarına ve müşterilerine daha iyi ürünler sunabilmek adına. Sektöründe gerçekten çok güçlü olan JHCTech markası ile tanışmış, yaptığı incelemeler ve yapılan ziyaretler ile kalitesine ikna olduğu bu ürünlerin önce Onaylanmış Satıcısı ve 2018 yılı şubat ayı itibarı ile de Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.