Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş, 1991

Sersa Teknoloji , 1991 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacına paralel olarak çok kısa zamanda özellikle bilgisayar sarf malzemeleri konusunda sektörün ilk 5 firması arasına girmiş yıllar boyu bulunduğu yeri korumuştur

Değişimin başlangıcı , 2009

2009 yılının Mart ayında ,yönetim değişikliğine gidilmiş ve Sersa Teknoloji'nin, zamanın getirdiği değişikliğe uyum sağlayacak vizyonu güncellenmiş, rotası çağa uygun hale getirilmiştir

Değişimin ilk kıvılcımı, 2011

2 yıllık değişim çalışmalaranın ardından Sersa Teknoloji, sektörün önde gelen firmalarından biri için Firewall cihazları tasarlayıp üretmeye başlayarak farklı bir hikayenin ilk paragrafına imzasını atmıştır.

Yurt dışından ürün tedarikleri, 2014

Sersa Teknoloji, ürettiği ürnler için iç piyasadan temin etmekte güçlük çektiği ürünler için Amerika'dan bir üretici ile anlaşarak, özellikle anakartlar getirmiş ve tasarladığı ürünü bir üst seviyeye çıkarmıştır.

İlk distiribütörlük , Orange Pi, 2017

Sersa Teknoloji, asli görevi olan değişen teknolojinin takibi doğrultusunda, Orange pi ürünleri ile tanışmış, çok kısa bir sürede ürünlerin Türkiye'de satışına başlamıştır. Üzerinden çok geçmeden 2017 yılı başlangıcında Orange Pi 'nin Türkiye ve Belçika Distribütörlüğünü almıştır.

İlk Markamız, Maxwera, 2017

Sersa Teknoloji, Maxwera markasının isim haklarının tescilini yaparak, Maxwera markası ile Mini PC, Network Ürünleri ve Çevre birimleri ithalatları yapıp pazara sunmaya başlamıştır.

İkinci distribötürlük, JHCTech, 2018

Yine sektörün ihtiyaçlarına ve müşterilerine daha iyi ürünler sunabilmek adına. Sektöründe gerçekten çok güçlü olan JHCTech markası ile tanışmış, yaptığı incelemeler ve yapılan ziyaretler ile kalitesine ikna olduğu bu ürünlerin önce Onaylanmış Satıcısı ve 2018 yılı şubat ayı itibarı ile de Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

Marka

sersa

Maxwera, think best solutions...

Kendi markamız olan Maxwera ile Türkiye Pazarına, Yarı Endüstriyel PC ler, Network ürünleri ve bilgisayar çevre birimi ürünlerini sunmaktayız. Yurt dışından tedarik ettiğimiz ürünleri , kendi markamız ile sunmaktayız. Distribütör

sersa

Orange Pi Mini Geliştirici Bilgisayarı

Single board computer ürünlerine sahip Orange Pi'nin Türkiye ve Belçika Distribütörü olan Sersa Teknoloji , bu ürünleri sadece Türkiye'de değil bunun yanında Avrupa ve Amerika daki müşterilerine de ulaştırmaktadır.Distribütör

sersa

JHCTECH Embedded ve Akıllı Sistemler

JHCTECH Endüstriyel box ve panel PC lerin yanında Endüstriyel board ürünlerine sahip JHCTECH'in Türkiye Distribütörü olan Sersa Teknoloji. JHCTECH 'in tüm ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

<

Misyon

Teknolojideki gelişimin ve değişimin , hizmet verdiğimiz alanlarda aynası olmaktır.

Vizyon

Kurulduğumuz günkü heyecanımızı hiç yitirmeden, kaliteli hizmet anlayışımızı, değişen şartlarda dahi korumak ve hep en iyiyi sunmaktır.


ss