Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında kurulmuş olan şirketimiz, kurulduğu günden bu güne kadar kesintisiz hizmet vermekte olup, geçen bu süre zarfında teknolojinin gelişimine paralel olarak hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'de faaliyet göstermekte olan tüm markaların bayisi olmakla beraber, aynı zamanda kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla da hizmet verdiği firmalara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, Hp Türkiye tarafından belli kriterleri yerine getirebilen firmalara verilen "Hp Preferred Parter" ünvanını yaklaşık 15 yıldır koruyarak, bu alanda sadık bir partner olmuş, bu işbirliğinden yaralanarak tüketicilere uygun fiyat ve hizmetleri en iyi şekilde yansıtabilmeyi başarmıştır. .

Kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen şirketimiz, her zaman hizmet verdiği firmaların yanında olmuş, istekleri doğrultusunda maksimum memnuniyeti sağlamaya çalışmıştır.


1991 yılında başlayan ve bugünde devam eden kaliteli ve zamanında ürün teslim anlayışımızı kesintisiz olarak sürdürebilmek adına çağın gerektirdiği tüm değişimlere ayak uydurarak bulunduğu çizgiyi koruyacak, hizmet verdiği alanlarda müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu kaliteli hizmetleri sunmaya devam edecektir. Saygılarımızla,

Distribütör

sersa

Orange Pi Mini Geliştirici Bilgisayarı

Orange Pi yeni nesil mini pc, lider özellikleri ile geliştirici kartları arasında en donanımlı üründür. 2016 yılı itibariyle ithal ettiğimiz Orange Pi ürünleri ile ülkemizde ki mini bilgisayar çeşitliliği ve lider ürün eksikliğinin giderilmesi adına en önemli adım olmuştur. 2017 yılı itibariyle ise Orange Pi tarafından Türkiye ve Belçika Distribütörü anlaşması imzalanmıştır. Orange Pi ürünlerinin Türkiye ve Belçika’da satışı ve satış sonrası desteği Sersa tarafından yürütülmektedir.Partner

sersa

JHCTECH Embedded ve Akıllı Sistemler

Endüstriyel bilgisayar üreticileri arasında yenilikçi fikirler ve başarı öyküleri ile kendisine yer edinen JHCTECH, güncel teknolojiler ve nesnelerin iletişimi gibi yeni alanlarda çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılı itibariyle JHCTECH ile yapılan anlaşma sonrasında JHCTECH ürünlerinin Sersa tarafından Türkiye’de satışına başlanmıştır.


sersa

HdbitT Ses ve Görüntü Ürünleri

Erişilebilir fiyatlarda yüksek kalite ürünler sloganı ile yola çıkan hdbitT kısa süre içerisinde dünyanın en önde gelen üretim merkezi olmuştur. Ses ve görüntü ürünleri alanında faaliyet gösteren HdbitT ürünlerini ülkemizde Sersa güvencesi ile sizlerle buluşturuyoruz.


Misyon

Teknolojideki gelişimin ve değişimin , hizmet verdiğimiz alanlarda aynası olmaktır.

Vizyon

Kurulduğumuz günkü heyecanımızı hiç yitirmeden, kaliteli hizmet anlayışımızı, değişen şartlarda dahi korumak ve hep en iyiyi sunmaktır.


Çözüm Ortakları

 • Penta Bilgisayar Sistemleri Tic.A.Ş.
 • Index Bilgisayar Sis. Mühendislik San. Tic.A.Ş.
 • Despec Bilgisayar Pazarlama Ve Tic.A.Ş.
 • Netex İletişim Ürünleri Dağıtım A.Ş
 • Arena Bilgisayar A.Ş.
 • Denge Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
 • Datastar Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş.
 • E-Data Teknoloji Pazarlama Ltd.Şti.
 • Armada Bilg. Sist. San. Ve Tic. A.Ş.
 • Barkodes Bilg. Sist. Bilgi İletişim Yaz. Ve Tic.Şti.
 • Oksid Bilişim Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.
ss